HAKKIMIZDA

2018 yılında bizler için heyecan verici , içerisinde çok güzel hayaller barındıran, temelinde sevgi ve yardımlaşma olan bir macera ile yola koyulduk. Vetmen ailemiz Uzm. Vet. Hek Mustafa Baran ve Vet. Hek. İhsan Koçak ile bu güzel yolculuğa başladı. Ankara’dan edindiğimiz tecrübelerle çıktığımız bu yolda İstanbul’a geldiğimizde bizi karşılayacak siz dostlarımız ile birlikte minik dostlarımızın bize sonsuz güç vereceğine inancımız tamdı. Vetmen Veteriner Kliniği tanımımızın yanına tüm dostlarımızı da alarak kocaman bir Vetmen Veteriner Kliniği Ailesi olmaktan mutluluk duyuyoruz.

2020 yılı itibariyle ailemiz 1 Uzman Veteriner Hekim, 5 Veteriner Hekim ile tüm minik dostlarımızın sağlıklı olmaları adına her an hizmet vermeye devam ediyoruz.

Son teknolojik cihazların kullanıldığı kliniğimizde dahiliye, Cerrahi, Ortopedi, Doğum, Dermatoloji, Endoskopi, Koruyucu Hekimlik, Kemoterapi, Veteriner Diş Hekimliği  olmak üzere tüm Veteriner Hekimlik alanlarında hizmet verebilmekteyiz.

Vetmen Veteriner Kliniği;
  • Her an Acil hizmet verebilecek kadar yakın ve hızlı,
  • Minik dostlarımızın tüm ihtiyaçlarınızı (mama, aksesuar, ödül, temizlik malzemesi , oyuncak vb.) giderecek kadar şirin Petshop’a sahip,
  • Tüm sağlık koşullarının uygulandığı ve yeni teknolojik cihaz altyapısına sahip Ameliyathanesi ile her daim hazır,
  • Birçok ana bilim dalında bilgi ve tecrübesi olan Uzman Veteriner Hekim ve Veteriner Hekimleri ile farklı teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanabilen,
  • Minik dostlarımızın Aşı takibi, pansiyon hizmeti , laboratuar testleri , rutin kontrolleri , check up hizmeti , yoğun bakım noktasında eksiksiz hizmet verebilecek kapasitede de

olmaktan dolayı gurur duyuyor.

Vizyonumuz; Kaliteli hizmet anlayışını, tecrübemizle ve dürüstlük ilkemizle beraber sürdürülebilir hale getirmek ve tüm dostlarımız tarafından “Güvenilir” bir aile olarak tanınmak. Teknolojik ve bilimsel tüm gelişmeleri takip ederek, doğru uygulamalarla daha çok dostumuza en kısa sürede ulaşmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz; Vetmen Veteriner Kliniği minik dostlarımıza sevgi ile yaklaşarak onların tüm sağlık sorunlarını hızlıca çözmek , onların aşıdan gerçekten korkmadığını göstermek , tedavi masamızı sevgili dostlarımıza oyun masası gibi hissettirmek, bahçesinde samimi bir aile ortamı kurmak amacıyla kurulmuştur. Tüm Veteriner Hekimlerimizin de amacı ilk günden bu güne dünyada gelişen ve değişen sağlık uygulamalarının takipçisi olmak, hekimlik bilgilerini sürekli güncel tutarak geliştirmek, dostlarımza sağladıkları faydanın artmasını sağlamak olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Dürüstlük , Yardımlaşma-Dayanışma , Sevgi-Saygı ve Yenilkçilik en önemli ilkelerimizdir.


your caption here