Vizyonumuz

Kaliteli hizmet anlayışını, tecrübemizle ve dürüstlük ilkemizle beraber sürdürülebilir hale getirmek ve tüm dostlarımız tarafından “Güvenilir” bir aile olarak tanınmak; Teknolojik ve bilimsel tüm gelişmeleri takip ederek, doğru uygulamalarla daha çok dostumuza en kısa sürede ulaşmak.

Misyonumuz

Vetmen Veteriner Kliniği minik dostlarımıza sevgi ile yaklaşarak onların tüm sağlık sorunlarını hızlıca çözmek , onların aşıdan gerçekten korkmadığını göstermek , tedavi masamızı sevgili dostlarımıza oyun masası gibi hissettirmek, bahçesinde samimi bir aile ortamı kurmak amacıyla kurulmuştur. Tüm Veteriner Hekimlerimizin de amacı ilk günden bu güne dünyada gelişen ve değişen sağlık uygulamalarının takipçisi olmak, hekimlik bilgilerini sürekli güncel tutarak geliştirmek, dostlarımza sağladıkları faydanın artmasını sağlamak olmuştur ve olmaya devam edecektir.

PROFESYONEL BAKIM

Geniş bir yelpaze

Son teknolojik cihazların kullanıldığı kliniğimizde dahiliye, cerrahi, ortopedi, doğum, dermatoloji, endoskopi, koruyucu hekimlik, kemoterapi, veteriner diş hekimliği olmak üzere tüm veteriner hekimlik alanlarında hizmet verebilmekteyiz.

Detaylı bilgi

Ekibimizle tanışın

2021 yılı itibariyle ailemiz 1 Uzman Veteriner Hekim, 5 Veteriner Hekim ile tüm minik dostlarımızın sağlıklı olmaları adına her an yanınızdayız.

Mustafa Baran

Uzman Veteriner Hekimi

Öğrenim hayatına Yozgat’ta başlamış olup ilk orta öğrenimini Milli Egemenlik İlkokulu ve Sorgun Lisesinde tamamlamıştır. Hekimlik hayatı Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinde başlamıştır. Veteriner hekimliğe duyduğu ilgi ile lisans eğitimi süresince çeşitli klinik ve hastanelerde gönüllü olarak çalışmıştır. Hem öğrencilik hem de hekimlik hayatında çeşitli kurum ve kuruluşlarda sokak hayvanları ve hasta sahipleri için çeşitli projelerde görev almıştır. Hızlı çözüme olan duyarlılığı nedeniyle Kırıkkale Üniversitesi Cerrahi Anabilim dalında uzmanlık eğitimini tamamlayıp Cerrahi Bilim Uzmanı titresini almıştır.

Uzman Hekimimiz birlikte öğrenim gördüğü Vet. Hek. İhsan Koçak ile farklı bir bakış açısı yaratmak üzere 2018 yılında İstanbul’a VetMen Veteriner Kliniği kurmuştur.

1989 doğumlu olan Uzman Hekimimiz evli ve bir çocuk babasıdır. Birçok sahipsiz kedi ve köpek ile ilgilenmesinin yanında yine barınaktan zor durumdayken kurtardığı Zilli adında bir köpeği ve Çolak adında bir kedisi vardır.

Halen düzenli olarak kişisel ve mesleki gelişimi için seminer, kongre ve sempozyumlara katılmaya devam etmektedir.

İhsan Koçak

Veteriner Hekim

1989 Ankara doğumlu olan hekimimizin okuduğu okullar; Anıttepe ilköğretim okulu, Gazi Çiftliği lisesi, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’dir. 2017 yılında Ankara üniversitesi veteriner fakültesinden mezun olmuştur. Öğrenim hayatında gönüllülük esasını benimsemiş olup stajları için özel kliniklerde rol almıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra özel kliniklerde bir süre çalışmaya devam etmiştir. 2018 yılında İstanbul’a yerleşip VetMen Veteriner Kliniğini Mustafa BARAN ile beraber kurmuşlardır. Mesleki eğitim için düzenli olarak kongre ve seminerlere katılım göstermektedir.  Hobileri arasında motor sporları, su sporları, kış sporları, yemek yapmak ve at binme bulunmaktadır.

Tunahan Doğru

Veteriner Hekimi

22.06.1995  Edirne Keşan’da doğdum. İlk ve Orta öğrenimimi Çanakkale İli Gelibolu İlçesinde 26 Kasım İlköğretim Okulun’da tamamladım. Lise öğrenimimi ise 2013 yılında Gelibolu Anadolu Lisesin’de tamamladım.

2013 yılında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesinde lisans eğitimime başlayarak 2018 yılında mezun oldum.

2016 yılında Kahraman Veteriner Kliniğin’de staj yaptım. Öğrenim sürem boyunca klinik hekimlik tecrübemi arttırmak adına birçok klinikte stajyer olarak çalıştım. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesin’de Besin,GIda Hijyeni ve Teknolojisi Ana Bilim Dalın’da Tübitak projesine katılım gösterdim.

2019 yılında Veteriner Hekim olarak Köy Tv adlı Televizyon kanalında programlar yaptım. 

2020 yılında ise Veteriner Hekim olarak Vetmen Veteriner Kliniği Ailesine dahil oldum. Veteriner Hekimlik adına hem kendi tecrübelerimi aktarma hem de yeni bilgiler edinme fırsatı buldum.

Hobilerim arasında Su Sporları, Futbol,  Tenis,  Basketbol, Otomobil, E-spor Oyunları ve Sinema bulunmaktadır.

Sevim Baran

Veteriner Hekim

Veteriner hekimlik seçiminde , küçük yaşlarımdan hayvanlarla içli dışlı olmam ve sevmem ile  verdiğim  karar olup , ilerlediğim yolda hayalimi gerçekleştirdim.

01.09.1992 midyat doğumluyum.ilk öğrenimimi mardinin Midyat ilçesinde Fahrettin önen i.o okudum .Lise öğrenimimi Midyat Anadolu Lisesinde tamamladım. Üniverste olarak cok sevdiğim veteriner fakültesine yerleştim.2010 yılında giriş yaptığım Van 100.yıl Üniversitesi veteriner hekimlik fakültesini 2015’te tamamladım.

2014-2015 yıllarında Van ilinde bulunun belediyeye bağlı barınakta gönüllü çalıştım.Mezun olduğum sene istanbula yerleştim .İstanbul Büyükçekmece ilçesinde 2 ay gönüllü çalıştım. Mardin ‘nin Midyat ilçesinde 2016-2017 yılları arasında MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünde; Kedi , köpek  hastalıkları çevre ile olan ilişkileri bakım ,davranış ve beslenmeleri ile ilgili dersler verdim. Arıcılık eğitimi,arı hastalıkları  ve bu sektörün geliştrilmesinde dikkat edilmesi gereken konularda dersler ve kurslar verdim.kanatlı hayvanlarımızın beslenme ve hastalıklarıyla ilgili  eğitim ve kurslar verdim.Mesleğimizin olmazsa olmazı olan koruyucu hekimlikte zoonoz hastalıklar hakında seminer ve kurslar verdim.

Yanımıza katılmak ister misiniz?

Her zaman işinin en iyisi hekimlere ihtiyacımız var, birlikte çalışıp sevimli dostlarımıza yardım etmek isterseniz bize ulaşmanız yeterli.

Bize Ulaşın